Jumeirah Beach ve Marina Bölgesi Otelleri

Jumeirah kaliteli bir yaşam için gereken tüm olanaklarla dolu zengin bir banliyödür: arzulanan mülkler, sanat galerileri, butikler, hoş parklar ve güzel insanlar. Dubai’nin bu bölümü hali vakti yerinde bayan sakinlerinin bazılarının Jumeirah Jane grubu olarak adlandırıldığı gelişmekte olan bir pembe dizi semtidir.

Burada alışveriş merkezi ve güzellik salonu bolluğunun yanı sıra çok sayıda güzel cafeler bulunmaktadır. Jumeira Beach Park bronzluğu pekiştirmek için uygun bir yer sunarken yoğun bir bisiklet yolu plaj boyunca uzanır. Yakındaki Safa Park vahası yeşil ve gölgelik bir ortamda panayır yeri turları ve spor olanakları sağlar.

Buna karşılık, tekstil dükkanları ve mükemmel terzileri ile iyi bilinen bitişikteki Satwa daha mütevazi ve otantiktir. Ancak eski Dubai’nin bu bölgesi bile Dubai’nin başlıca gayrimenkul değerine sahip olduğundan radikal bir yeniden yapılanma planlamaktadır. Sonsuza kadar değişmeden önce burayı şimdi görün. Ve orada olduğunuz sürede, 2nd December Yolu (eski adıyla Al Dhiyafah Yolu) boyunca Perşembe ve Cuma geceleri olan trafik gösterisi bir göz atmaya değerdir.

HAKKIMIZDA

İstanbul’da, turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz.

1996 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içersinde A grubu olarak faaliyete başlamıştır.

İLETİŞİM

Adres : Hakimiyeti Milliye Cad.No:56/2 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 0216 530 03 03
Fax : 0216 310 78 32
Email : info@emeltur.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.