Profesyonel seyahat danışmanınız

Dilerseniz 0216 530 03 03 nolu telefondan hemen ulaşın, dilerseniz iletişim formumuzu doldurun biz sizi arayalım. 

ŞEHİR OTELLERİ

Şehir Otelleri Fiyatları 

Önümüzdeki zaman diliminde, belki bir kaç hafta ya da ay sonra tatil planınız var ve belki de iş gezisi gibi başka bir amaçla seyahate çıkıyorsunuz. Daha ekonomik ve bütçenize uygun bir fiyatlandırma için oteller ve seyahat acenteleri arasında yapılan anlaşmalardan faydalanabilir ve erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Özellikle 3-4 ay gibi daha uzun bir süre önceden planlama yaptığınız takdirde çok daha avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanmanız olanaklı hale geliyor.

Erken rezervasyon ile çok daha uygun ücretlerle konaklama için fırsatı yakalarken yer bulamam gibi olumsuzluklarla da karşılaşmamış oluyorsunuz. Erken rezervasyon ile otellerde dilediğiniz kattan, dilediğiniz cepheden daha rahatlıkla istediğiniz özellikleri taşıyan odalardan seçme imkanınız bulunuyor.

Aynı şekilde şehir otelleri için de erken rezervasyon yaptırmak pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Fakat şehir otelleri, tatilden ziyade iş gezisi ya da o şehre acilen gidilmesi gereken durumlarda ihtiyaç olduğu için erken rezervasyon imkanları daha kısıtlı oluyor. Planlanmış bir iş seyahati ya da tarihi-kültürel yerlerin ziyaretini içeren bir tatil planınız varsa yine erken rezervasyon avantajlarıyla şehir oteli konaklama fırsatlarından yararlanmanız mümkün olabiliyor.

Yurtiçi tüm şehirlerde antlaşmalı otellerimizde rezervasyon yaptırmak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz. 

HAKKIMIZDA

İstanbul’da, turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz.

1996 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içersinde A grubu olarak faaliyete başlamıştır.

İLETİŞİM

Adres : Hakimiyeti Milliye Cad.No:56/2 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 0216 530 03 03
Fax : 0216 310 78 32
Email : info@emeltur.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.