Profesyonel seyahat danışmanınız

Dilerseniz 0216 530 03 03 nolu telefondan hemen ulaşın, dilerseniz iletişim formumuzu doldurun biz sizi arayalım. 

YÜKSEK HIZLI TREN

 

Yüksek Hızlı Tren (YHT) Türkiye’nin ilk hızlı trenidir. Yüksek Hızlı Tren’in seferlere başlaması ile birlikte Türkiye
bu teknolojiyi kullanan ülkeler arasında Avrupa’da 6. dünyada ise 8. ülke olmuştur. TCDD tarafından bu trenin adını belirlemek için yapılan ankette yüksek oy alan "Türk Yıldızı", "Turkuaz","Kardelen", "Yüksek Hızlı Tren", "Çelik Kanat", "Yıldırım" gibi isimler arasından“Yüksek Hızlı Tren” adında karar kılındığı açıklamıştır.
 
KONFOR  

Rahat, hızlı ve aynı zamanda keyifli bir yolculuk artık hayal değil. Yüksek Hızlı Tren’in sizlere sunduğu geniş koltukların konforu eşliğinde, trafik engelleriyle yorulmadan ve zengin menümüzde bulunan lezzetli seçeneklerinin keyfini tadarak, hayatınızın en cazip yolculuklarını gerçekleştirebilirsiniz,
 
ZAMAN 
 
Seyahatlerin en büyük sıkıntılarından birisi olan uzun yolculuk saatleri nedeniyle zamanınızı boşa harcamak yerine, YHT ile İstanbul-Ankara arası yolculuk sürenizi üç buçuk saate indirip, uzun mesafeleri kısa zamanda kat edebilir, trafik ışıklarına takılmadan hızlı ve güvenli yolculuk gerçekleştirebilirsiniz
 
GÜVENLİK 

YHT ile seyahatlerinizin huzurlu, rahat ve emniyetli bir şekilde yapılabilmesi için gar, istasyon ve trenlerin içerisinde uyulması gereken tüm bagaj bilgileri, kural ve önlemler detaylıca belirlenmiştir. Detaylı tüm güvenlik, yolcu hizmetleri, bagaj ve kayıp eşya bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
 
EKONOMİK 

Karayolu ulaşımı araçlarının fiyat performanslarıyla havayolu ulaşımı araçlarının hizmet kalitesini kendi bünyesinde toplayan Yüksek Hızlı Tren, her bütçeye uygun fiyatlandırma politikası ve lezzetli menü seçenekleri ile sizi keyifli bir yolculuk yapmaktan alıkoyan tüm problemleri de ortadan kaldırıyor. rahat ve keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.
 
Tren seferleri hakkında bilgi ve tren bileti almak için 0216 530 0 303 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 
 

HAKKIMIZDA

İstanbul’da, turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz.

1996 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içersinde A grubu olarak faaliyete başlamıştır.

İLETİŞİM

Adres : Hakimiyeti Milliye Cad.No:56/2 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 0216 530 03 03
Fax : 0216 310 78 32
Email : info@emeltur.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.