HAKKIMIZDA - grid

Profesyonel seyahat danışmanınız

Dilerseniz 0216 530 03 03 nolu telefondan hemen ulaşın, dilerseniz iletişim formumuzu doldurun biz sizi arayalım. 

HAKKIMIZDA

kız kulesi

İstanbul’da, turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz.

1996 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içersinde A grubu olarak faaliyete başlamıştır. Kuruluş amacı olarak yurtiçi ve yurt dışı turları, iç hat ve dış hat uçak bileti satan şirketimiz bu alanlarda faaliyet göstermektir. Bu sektörel farklılıkları hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı sektördeki ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız.

Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları aşıp size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenirliğimizin ve başarımızın göstergesidir. Bu sektörde oluşturduğumuz sağlam alt yapı sizlere daha iyi hizmet olanağı ve kalıcılığımızı garantilemektedir. Firmamız sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermenin yanında yoğun olarak Hac –Umre organizasyonları düzenlemektedir.

İç hatlarda Türk Hava Yolları başta olmak üzere Onur Air, Atlas Jet, Pegasus Havayolları satış acenteliğini yapan Emel Tur; Irak, İran, Suriye, Mısır ve çeşitli ülkelere organizeli turlar düzenlemiş olup, şu anda da aynı faaliyetlerini yürütmektedir.

Firmalara, dernek ve vakıflara özel yurtdışı ve yurtiçi organizasyonlar düzenlemekteyiz. Daha nice organizasyonları siz değerli misafirlerimizin manevi katkılarıyla gerçekleştirmeyi bulunduğumuz yerden daha iyi yerlere gelebilmenin gayreti ile çalışmaktayız.

HAKKIMIZDA

İstanbul’da, turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz.

1996 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içersinde A grubu olarak faaliyete başlamıştır.

İLETİŞİM

Adres : Hakimiyeti Milliye Cad.No:56/2 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 0216 530 03 03
Fax : 0216 310 78 32
Email : info@emeltur.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.