Profesyonel seyahat danışmanınız

Dilerseniz 0216 530 03 03 nolu telefondan hemen ulaşın, dilerseniz iletişim formumuzu doldurun biz sizi arayalım. 

YURT DIŞI OTELLERİ

Yurtdışı Otel
Yurt dışında mükemmel bir tatil geçirebilmeniz için gideceğiniz ülkede nerde konaklayacağınız, kalacağınız otelin konumu oldukça önemli bir husustur. Konaklamayı tercih ettiğiniz otelin merkeze ve ulaşım araçlarına yakınlığı, sunduğu tüm hizmetleri detaylıca öğrenip bu bilgiler dahilinde yapacağınız tatil ve konaklamanız çok daha keyifli bir hale getirecektir.

Gittiğiniz ülkenin en gözde otelleri bu oteller hakkında yerli ve yabancı turistlerin yorumları kültürel ve tarihi açıdan zengin olan yerlere olan uzaklığı yurtdışı otelleri ile ilgili mutlaka bilinmesi gereken özellikler içinde ilk sırada yer alır.

Yurtdışı Otel Fiyatları
Tüm dünya otellerinde geçerli olan, seçmiş olduğunuz tarih aralığı, bulunduğu konum, merkeze yakınlığı gibi etkenler nedeniyle yurtdışı otel fiyatları değişiklik gösterebilir. Otellerin konumunu, sunduğu imkanlar ve en uygun fiyatları bulmak için sıkı bir araştırma yapmalısınız. En uygun yurt dışı otel fiyatlarıyla ilgili otelin bulunduğu ülkenin özel günlerinde bayram tatil festival gibi etkinliklerinde otel fiyatları biraz daha pahalı olacağı için bu tarihlere dikkat etmelisiniz. Önceden sıkı bir araştırma yaparak yurtdışı tatillerinizi çok daha ekonomik bir şekilde organize edebilirsiniz. Yurt dışı otel en uygun ve hesaplı olanları belirlerken otelle ilgili yorumları da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Yurtdışı Otel Kampanyaları
Dünyanın birçok bölgesinde en iyi otel ve tesisler özel anlaşmalı indirimler ve kampanyalar oluşturmaktadır. Yurt dışı otelleri için dönem dönem indirimli kampanyalar ve özel avantajlarla sunulan son dakika fırsatlarını takip ederek çok daha avantajlı ve bütçenize en uygun yurt dışı otellerini seçebilirsiniz.

Yurtdışı Oteller Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
Yurtdışı seyahat veya tatillerinizde seçmiş olduğunuz lokasyondaki otellerin ücreti, kaç yıldız olduğu otelin temizliği hakkında bilgiler öncelikli edinilmesi gereken önemli hususlar arasında olmalıdır. Bu bilgileri kontrol ettikten sonra oda özellikleri ve otelin konseptini doğru bir biçimde belirlemeniz gerekir. İş seyahati ile ilgili bir otel ise ulaşımınızın kolay olması gerekir. Ayrıca barlara ve gürültülü olabilecek mekanların uzağında yer alması gereklidir. Seyahat amacınız sadece tatil yapmak ise en popüler yurtdışı tatil bölgelerindeki otelleri tercih etmeniz gerekir. Otellerin sunduğu plaj, havuz ve ekstra detaylarını iyice incelemeniz önem taşır. Eğer balayı için yurt dışına gidecekseniz bu anlamda öne çıkan Balayı otelleri kategorisinden detaylı bilgi alınabilir. İş seyahati, tatil ve balayı gibi kategorilere sahip oteller içinden tercihiniz doğrultusunda olan otelleri araştırıp otel seçiminizi bu doğrultuda yapmalı ve seçmiş olduğunuz otelin tüm bilgilerini detaylıca incelemelisiniz.

Ucuz Yurtdışı Otelleri
Yurt dışında belirli sezonlarda ve özel durumlarda indirim yapan otellerin yanı sıra konumu oldukça iyi oteller rezervasyon durumlarına göre son dakika fırsatları ve özel indirimlerle çok daha makul fiyatlar ile sunabilir. Ucuz yurt dışı konaklama seçeneklerini tercih edenler ise bu kategorideki otelleri inceleyip detaylı bilgi sahibi olabilir.

HAKKIMIZDA

İstanbul’da, turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz.

1996 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içersinde A grubu olarak faaliyete başlamıştır.

İLETİŞİM

Adres : Hakimiyeti Milliye Cad.No:56/2 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 0216 530 03 03
Fax : 0216 310 78 32
Email : info@emeltur.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.