Dubai'ye Birden Burj Khalifa 'den Bakın !

Dünya’nın şu andaki en yüksek binası olan Burj Khalifa (önceki adıyla Burj Dubai) biletli turları ile misafirlerini Dubai’nin en yüksek noktasında ağırlıyor.
57 asansöre sahip olan Burj Khalifa turu Dubai Alışveriş Merkezi’nde başlıyor. Bu alanda tur acenteleri turistlere mültimedyalar ile desteklenmiş bir tanıtım yapıyorlar ve Burj Dubai’nininşaatı hakkında bilgiler veriyorlar.
Bu bilgilendirme sırasında Dubai tarihi hakkında bilgiler de edinebilirsiniz.Sadece turistlerin kullanabildiği özel asansörle 124. kata çıkıp Dubai’yi 828 metre yükseklikten seyredebilirsiniz.Sizi yukarı çıkartacak asansör saniyede 10 metrelik bir hızla çalışıyor. En yüksek noktada yerden tavana kadaryükselen camlar sayesinde Dubai’nin 360 derecelik manzarasını seyredebilirsiniz. Akşam saatleri de açık olanBurj Khalifa’nın açık terasında oturabilirsiniz. Rüzgarlı ve serin olacağını aklınızdan çıkartmayın ve hava ne kadarsıcak olursa olsun yanınıza mutlaka bir kazak alın.

HAKKIMIZDA

İstanbul’da, turizm alanında yeni ve farklı bir sayfa açarken, hedeflerimizin ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin bizim için ne kadar önemli olduğunu öncelikle belirtmeliyiz.

1996 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içersinde A grubu olarak faaliyete başlamıştır.

İLETİŞİM

Adres : Hakimiyeti Milliye Cad.No:56/2 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 0216 530 03 03
Fax : 0216 310 78 32
Email : info@emeltur.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.